KAPAT

GAYRİMENKUL

RAMS Türkiye, hayata geçirdiği inşaat ve gayrimenkul projelerinde tüm özel müşterileri için konforlu, sürdürülebilir, ekonomik, çevreye ve sosyal etki alanına saygılı bir yaşam alanı sunmaktadır.

“Yaşanabilir ve Sürdürülebilir Şehirler” oluşturmak amacıyla yola çıkan RAMS Türkiye, insani, ekonomik ve çevresel kazanımları hesaplanmış projeler hayata geçirir.

RAMS Türkiye’nin devreye aldığı gayrimenkul projelerinin hem özel müşterileri hem bölge sakinleri hem de civardaki girişimler açısından “yatırımın geri dönüşü” anlamında çok yüksek katma değer oluşturduğu yıllar içinde defalarca kanıtlanmıştır. Bu özelliğiyle her projesinde, şehrin mimarisini ve insanların bireysel ve topluma yaşamlarını kelimenin her anlamıyla ‘zenginleştirmiştir’.

RAMS Türkiye, geçtiğimiz 10 yıl içinde Almatı’da 2,5 milyon metrekareden oluşan 55 projeyi başarıyla tamamlamıştır. Bu rakamlar firmanın Kazakistan’ın en güçlü inşaat ve gayrimenkul şirketlerin başında geldiğine işaret etmektedir.

Bugüne kadar 20 binden fazla konutu güvenle müşterilerine teslim etmiş olan RAMS Türkiye’nin, Kazakistan’da şu an inşaat aşamasında 13 projesi bulunmaktadır.

İnşaat ve gayrimenkul alanındaki faaliyetlerini Almatı ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de yürüten kurum, aktif olarak İstanbul ve Bodrum’da toplam 3 proje geliştirmektedir.

Şirketin temel değerleri arasında yer alan adil olma ve hesap verebilirlik, RAMS Türkiye’nin inşaat sektöründe iş yapış kültürünün özünü oluşturmaktadır. Şirket, tüm süreçlerini tedarikçileri ve alt yüklenicileri ile güvene dayalı bir ekosistem üzerinden yürütmektedir.

Tüm projelerinde güncel olarak uygulanan çağdaş mimari ve mühendislik anlayışının ötesinde, üst düzey ‘yeni nesil mühendislik’ disiplinlerinin uygulandığı, geleceğin mühendisliğini de kurgulamaktadır.