KAPAT

RAMS City Almati

1 Temmuz’da City Konut Kompleksi’nde ilk etap anahtarlarının dağıtımının başladığı dolu dolu bir etkinlik gerçekleşti. Anahtar teslimat töreni, yaz partisi tarzında bir bayram havasında gerçekleşti. Etkinlik süresince hediyeli yarışmalar, karaoke ve dans etkinlikleri, DJ ve canlı müzik eşliğinde neşeli bir atmosfer hakimdi. Ayrıca, etkinlikte çocuklar da animatörler, eğlenceli oyunlar ve şovlarla keyifli vakit geçirdi. Ebeveynler ise dairelerinin anahtarlarını alıp komşularıyla tanıştılar.

RAMS City Satış Ofisi Müdürü Aleksandr FROLOV bir konuşma yaptı:


” City Konut Kompleksi’nin anahtar teslimatında sizi görmekten çok mutluyum. Bu hepimiz için özel bir gün ve bu muhteşem anı sabırla beklediğiniz için size teşekkür ederim. RAMS City’nin 1. etabı yeni evine hoş geldin partisi için hazırlanıyor!”


RAMS City’deki tüm daireler ergonomik planlamaya sahiptir ve büyük aileler için dubleks daireler de mevcuttur. Konut sakinleri, dairelerini kendi zevklerine göre düzenleyebilecekleri şekilde tasarlanmıştır.RAMS FMS profesyonel ekibi, konut sitesinin temizliği ve düzeni ile ilgilenecek ve RAMS City’de saha güvenliğinden ortak kullanım alanlarının temizliğine ve mühendislik sistemlerinin bakımına kadar çeşitli görevleri üstlenecektir.